Hakkımızda
Anasayfa

İletişim

DEUTSCH -
Talaşlı İmalat  
Ürünler Makina Parkı Referanslar Kalite Politikamız
 Firmamız , Yılmaz Bardak Makine Otomotiv Limited şirketi 1971 yılında İstanbul Elmadağ’ da kurulmuştur. Başta otomotiv parçaları (Kampana, braket, terazi dengeleme kolu, motor ve şasi bağlantı elemanları ) olmak üzere, çeşitli makine parçaları, vana, su pompası gibi çeşitli sanayi sektörlerine çelik, pik ve sfero döküm işlemelerini yapmaktadır.

Gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışı birçok referansa sahip olan Yılmaz Bardak Makine, teknolojiyi yakından takip ederek Dünya pazarında yerini alma yolunda tecrübeli personeli ile birlikte hareket etmektedir.

Talaşlı imalat konusunda engin bir tecrübe ve geniş bir makine parkına sahip olan firmamız kuruluşundan bu yana Türk otomotiv sektörüne ve üreticilere hizmet vermektedir.

Temrinli işlerin yanı sıra siparişe yönelik olarak da çalışan firmamızda muhtelif ebatlarda CNC torna, yatay işleme ve dik işleme merkezleri bulunmaktadır.

Deneyimli operatörleri ve teknolojik gelişmeleri takip eden usta kadrosu ile Yılmaz Bardak Makine Ltd. Şti. 21. yüzyıla daha aydınlık bakmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yılmaz Bardak Makine Ltd. Şti. sahip olduğu ISO 9001: 2008 Kalite Güvence Belgesi ile de bunu kanıtlamıştır.

Firmamız Üniversal ve CNC tezgâhlarda 20 gr. – 6500 kg arasında parçaları işleyerek müşteriye teslim edebilmektedir.

Saygılarımızla...

VİZYONUMUZ     MİSYONUMUZ


Hızla gelişmekte olan teknoloji ile beraber bizimde kendimize aynı paralelde geliştirerek makine imalatında özellikle talaşlı imalat sektöründe çok iyi konumlara gelerek dünya çapında kalite ve geri hizmetimizle beraber en üst noktada kendimizi görmek ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya adamaktır. Düşüncemiz artık talaşlı imalat döküm makinalarının dışarıda uçuk fiyatlar ile ithal değil de en gelişmiş teknoloji ile ve çok daha uygun maliyetler ile bizde temin edilebilmesidir. Bunun paralelinde yerli ürün, istihdam, ekonomiye katkı sağlamak amaçlarımızdır


Üretim ve satışı ile faaliyet gösteren firmamız, müşterilerinden gelen talep doğrultusunda mevcut makine parkında üretilebilecek parçaların üretimini yaparak aynı zamanda yan sanayi hizmeti de vermektedir. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza daima daha iyiyi sunmak ve alanında lider konumda bulunan, yaptığı yatırımlar ve getirdiği yeniliklerle müşterilerine uluslararası kalite standartlarında hizmet sunan, onların memnuniyetinden mutluluk duyan bir firma olmaktır.

Makine imalatı organizasyonunda en gelişmiş fikirlerle ve geniş teknoloji ortamını da birleştirerek en hızlı hizmet veren örnek firma olmak ve özellikle seramik sektöründe ve daha bir çok alanda ihtiyaçlara cevap verebilmektir.

 
Adres: İTOSB 2. Cadde No : 14 Tepeören Tuzla - İSTANBUL   /  Tel: + 90 216 593 30 10 - 11 - 12  /  Faks: + 90 216 593 30 14  /  E-Mail: info@ybmakina.com
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Makina Parkı Referanslar Kalite Politikamız Talaşlı İmalat İletişim
Site Created By Netürk Copyright 2010 © Her hakkı saklıdır.